💕ز بس بستم خیال تو ، تو گشتم پای تا سر من💕 تو آمد خرده خرده، رفت، من ،آهسته آهسته

درود بر همه ی مردان و زنان پاک نیت که همگی وجدان بیدار دارید،دوستان امریکایی ،باید مطلب مهمی را به شما بگویم ،سختی که میگویم از من نیست سخن حکیمان ،صوفیان فیلسوفان چه ایرانی و چه غیر ایرانی جهان

💕ز بس بستم خیال تو ، تو گشتم پای تا سر من💕 تو آمد خرده خرده، رفت، من ،آهسته آهسته

In response Bita Kian to her Publication

دانشمندان بی نطیری که در زمان خودشان انقدر میدانستند و انقدر علمشان فوق تثور مردم بوده انها را مرتد میگفتتد و میکشتند مانند ،عطار مولوی،.سعدی،حافظ،افلاطون،سقراط،نیچه، فردوسی فیض کاشانی،،فدخی یزدی، شاه نعمت الله ولی، ،فیض کاشانی، عزیزالدین نسفی،و ....و گوته .و...و...، عزیزان اگر نمیدانید بگویم تمام این بزرگان مثل مسیح و محمد پیامبران خداوند بوده اند،ولی در طول تاریخ مثل مسیح به دست ، خاخام ها، کشیش ها و آخوندها ،و یا به تحریک انان کشته شده اند،تا مردم در ناآگاهی بمانند ،ک بر نردم سلطه داشته باسند و چپاول کنند ،

دوستان ابتدا برای شما بگویم که گاد ذات است ،و دیدنی نیست ،پس برای اینکه بتواند جلوه ای از خودش را به مردم نشان دهد ،انسان کامل ( الله) را خلق کرد و ،داوند همان انسان کامل است ،ما در حال حاضر پیامبر زنده داریم ،زمین هرگز از حجت گاد خاای نبوده ،انسان کامل آفریدگار زمین و اسمانها و همه ی ماست،او همواره صوفیانی ،پیامبرانی تربیت میگند و برای هدایت مردم میفدستد ،هرگز زمین بدون پیامب نبوده ،عریزان انسان کامل قابل دیدن است ،،پروردگار عالم قابل دیدن است ،او هم اکنون یک ایرانی است ،و در ایران است اما برای تماشای جمال زیبای او لطفا به آدرس تلگرامی که QAnin patriot به شما میدهد مراجعه کنید ،و برنامه های لیدر ری استارت ،را با گوش جان گوش کنید ،تا حقایق واقعی عالم را متوجه شوید ،او فرستاده ی انسان کامل است ،و برای نحات ما آنده ،کلانش در برنانه ها معحزه گر است و بیداری و هوشیاری را در جان شما بوجود میآورد ،QAnon بعد از ترجمه ی چند برنامه و گوش دادن به ان مجذوب او شد ،،زیرا حقایقی را فهمید ،که هرگز نمیدانست ،و هیچ روحانی ،نه میدانست و نه میگفت ،

Only people mentioned by @Bitakian54 in this post can reply

به دلیل اینکه در زمانی زندگی میکنیم که طلم و فساد،، کشتار ،بردگی ،غارت ، در جهان به اوج رسیده انسان کامل نماینده ی خود را فرستاد تا با مردم سخن بگوید و هدایت کند ،و به او گفت برو و حقایق را بگو و هر چه قدر میتوانی نحات بده ،،هرکس که به ،ری استارت ،پیوست ،و ری ستارت ها را که سخن خود من است گوش کرد ،از نحات یافتگان است ،عزیزان طوفان نوح در راه است ،برای نجات خود و عزیزان خود ،به توصیه ی QAnon patriot جدا حدا جدا توجه کنید ،او هم اکنون یک ری استارتی است و از نجات یافتگان است ،لطفا به آدرس تلگرامی که گذاشته بروید و به کشتی نوح سوار شوید ،،مسیح در ان کشتی است ،و منتطر است ،،هزاران هزلر ،امریکایی ، اروپایی ،به کانال تلگرامی پیوسته اند ،و حالا با گوش دادن به برنامه های ترحمه شده ی ، ری استارت ،ری استارتی شده اند و سوار کشتی نوخ شده اند

من فقط چند حفیقت هستی را که در ری استارت اموختم به شما میگویم،حقایقی که هیچ کس در جهان جز صوفیان اطراف انسان کانل نمیداند

آیا میدانید خداوند ابتدا حوا را خلق کرد و در او دمید و ادم به دنیا امد؟؟
آیا،میدانید بعد از مسیح ،مترس میامبر زمان بود و نرده زنده میکرد و او را کشتند؟؟
آیا نیدانید ،مسیح در جنوب ایران به دنیا اند و ۲۷ سال بعد به اورشلین رفت؟؟
آیا میدانید ،ابراهیم وحود واقعی نداشته و نام واقعی او زرتشت بوده و خانه ی کعبع را زرتشت ساخته و ابراهین نامی است که هدیان برای فریب مردم بر او گذاشته اند،، آیا میدانید کشتی نوح در شهری در جنوب ایران فرود آمد به نام نوح اوند ( نهاوند) فعلی .
آیا میدانید در زمان نوح انقدر علم و تکنولوژی پیشرفت کرده بود که نوح فقط کیفی از ، دی ان ای آنها را در کیف با خود به ایران اورد، و تمام مردم جهان ایرانی و از ایران به نقاط دیگر رفته اند ،و هزاران حقایق دیگر در برنامهدهای ، شب به خیر ایران و ری استارت سید مخمد حسینی ( نماینده ی انسان کانل ) است ،موفق باشید ،

(1) Show this thread