درود بر همه ی مردان و زنان پاک نیت که همگی وجدان بیدار دارید،دوستان امریکایی ،باید مطلب مهمی را به شما بگویم ،سختی که میگویم از من نیست سخن حکیمان ،صوفیان فیلسوفان چه ایرانی و چه غیر ایرانی جهان

Only people mentioned by @Bitakian54 in this post can reply

💕ز بس بستم خیال تو ، تو گشتم پای تا سر من💕 تو آمد خرده خرده، رفت، من ،آهسته آهسته

In response Bita Kian to her Publication

دانشمندان بی نطیری که در زمان خودشان انقدر میدانستند و انقدر علمشان فوق تثور مردم بوده انها را مرتد میگفتتد و میکشتند مانند ،عطار مولوی،.سعدی،حافظ،افلاطون،سقراط،نیچه، فردوسی فیض کاشانی،،فدخی یزدی، شاه نعمت الله ولی، ،فیض کاشانی، عزیزالدین نسفی،و ....و گوته .و...و...، عزیزان اگر نمیدانید بگویم تمام این بزرگان مثل مسیح و محمد پیامبران خداوند بوده اند،ولی در طول تاریخ مثل مسیح به دست ، خاخام ها، کشیش ها و آخوندها ،و یا به تحریک انان کشته شده اند،تا مردم در ناآگاهی بمانند ،ک بر نردم سلطه داشته باسند و چپاول کنند ،

💕ز بس بستم خیال تو ، تو گشتم پای تا سر من💕 تو آمد خرده خرده، رفت، من ،آهسته آهسته

In response Bita Kian to her Publication

دوستان ابتدا برای شما بگویم که گاد ذات است ،و دیدنی نیست ،پس برای اینکه بتواند جلوه ای از خودش را به مردم نشان دهد ،انسان کامل ( الله) را خلق کرد و ،داوند همان انسان کامل است ،ما در حال حاضر پیامبر زنده داریم ،زمین هرگز از حجت گاد خاای نبوده ،انسان کامل آفریدگار زمین و اسمانها و همه ی ماست،او همواره صوفیانی ،پیامبرانی تربیت میگند و برای هدایت مردم میفدستد ،هرگز زمین بدون پیامب نبوده ،عریزان انسان کامل قابل دیدن است ،،پروردگار عالم قابل دیدن است ،او هم اکنون یک ایرانی است ،و در ایران است اما برای تماشای جمال زیبای او لطفا به آدرس تلگرامی که QAnin patriot به شما میدهد مراجعه کنید ،و برنامه های لیدر ری استارت ،را با گوش جان گوش کنید ،تا حقایق واقعی عالم را متوجه شوید ،او فرستاده ی انسان کامل است ،و برای نحات ما آنده ،کلانش در برنانه ها معحزه گر است و بیداری و هوشیاری را در جان شما بوجود میآورد ،QAnon بعد از ترجمه ی چند برنامه و گوش دادن به ان مجذوب او شد ،،زیرا حقایقی را فهمید ،که هرگز نمیدانست ،و هیچ روحانی ،نه میدانست و نه میگفت ،

(1) Show this thread