Notice: Undefined index: url in /home/admin/www/v2.anonup.com/core/components/post.php on line 471

Notice: Undefined index: url in /home/admin/www/v2.anonup.com/core/components/post.php on line 475

Notice: Undefined index: url in /home/admin/www/v2.anonup.com/core/components/post.php on line 479

Notice: Undefined index: url in /home/admin/www/v2.anonup.com/core/components/post.php on line 483
eva amálka k......

Some news in czech, english and spain language ... but much more I am here for gather information for my czech web site and other sharing.

It's still me, following my heart 🙂❤️ and something else 👉 https://anonup.com/thread/13230439 💥

In response Geopolitics Astrology to his Publication

Také jsem už několik faktur poslala (v drzostech všichni pokračují dál), zdvořilých upozornění jsem rozeslala nespočet.
Je nás hodně.

Some news in czech, english and spain language ... but much more I am here for gather information for my czech web site and other sharing.

In response eva amálka k...... to her Publication

Tak to je skvělá zpráva ! .. Teď už budou pod drobnohledem ... Brzy publikujeme Notice Evidence of Dishonor a REMEDY, čímž se posílá hláška armádě, jen v tom překladu zaměníme český instituce za italský ..

S tím hlášením někam bych byla docela opatrná. Zjistila jsem, že v původním plánu bylo převzetí moci nad planetou od těch zmetků prostřednictvím dalších zmetků (Izrael). Tehdy to jedna oddělená frakce "vojáků" včas stačila prokouknout a podklady otočila proti nim jako OPPT. Byli to dva chlapi a jedna ženská, zakládací dokument byl podepsán vlastní krví (otisk prstu jednoho z těch dvou mužů). Ženská se rozhodla spolupracovat s "dobrými hochy"a dodala veškeré potřebné podklady.
Dokud nebudou ochotni lidé (každý jednotlivý člověk) převzít odpovědnost za svůj vlastní život a život svých dětí dokud nevyrostou, nic se nezmění.
Mimochodem zdvořilé upozornění stačí poslat konkrétní osobě jednou. Jakmile byl totiž někdo upozorněn, nesmí zločiny páchat na nikom dál a pokud přesto pokračuje ve svojí činnosti, pak může vystavovat fakturu kdokoliv (živý člověk) i bez předešleného zdvořilého upozornění.
Proto jsem to rozeslala prakticky všem "vedoucím" ve výkonné, zákonodárné a soudní "moci".

In response Geopolitics Astrology to his Publication

Only people mentioned by @AmalLikesToPlay in this post can reply

Some news in czech, english and spain language ... but much more I am here for gather information for my czech web site and other sharing.

In response eva amálka k...... to her Publication

Frakcí kabaly v armádě bylo nekonečně víc .. A jakékoliv vyčkávání a opatrnost jsou už několik let JENOM zdržováním. Není čas .... Optarnost je jen NEKONEČNÁ HLOUPOST, protože ČÍM DŘÍVE TÍM LÉPE .. ČÍM SILNĚJI, TÍM KVALITNĚJI :)) .. zabít a zakopat hluboko a zalejt betonem :))) “We’re working faster than one might think. But there’s a hell of a lot of people that need to be put in jail or hanged,” he said. to co chybí je kapacita, páč nikdo si nepředstavoval, že těch degenerátů bude tolik .. https://realrawnews.com/2023/07/19000-doctors-indicted-for-covid-crimes/ ... kéž by dělali nábor na popravčí, aby to šlo rychleji :))) .. já bych za tu páku nebo dráty tahal neúnavně celý den 😊😊

It's still me, following my heart 🙂❤️ and something else 👉 https://anonup.com/thread/13230439 💥

In response Geopolitics Astrology to his Publication

Vím, že jich je víc než se předpokládalo. Sama jsem z toho docela překvapená.

(1) Show this thread